SKONTAKTUJ SIĘ Z PROFESJONALISTĄ:       INFO@KOMINY-SN.PL 
Metody płatności:

O NAS

ES CHIMNEY GMBH - KOMINY ZE STALI NIERDZEWNEJ I PRZEWODY KOMINOWE PROSTO OD PRODUCENTA 

ES Chimney to producent kominów dwuściennych ze stali nierdzewnej i przewodów kominowych.

Siedziba firmy znajduje się w Bremie - jednym z najbardziej dynamicznych okręgów przemysłowych w Niemczech (choć nie każdy o tym wie, Brema jest piątym największym pod względem przemysłowym okręgiem, rozpoznawanym głównie ze względu na zakłady Mercedes-Benz). Dlatego logicznym krokiem było dla nas założenie naszego nowego centrum dystrybucyjnego właśnie w tym miejscu.

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma znana jest w całych Niemczech z produkcji i rozwiązań w zakresie kominów ze stali nierdzewnej i przewodów kominowych. Posiadamy zarówno kompletne systemy kominowe ze świetnej jakości stali nierdzewnej, jak i pojedyncze elementy, które z chęcią złożymy razem, jako odpowiednie rozwiązanie do Państwa projektu budowlanego.

Nasze kominy i przewody kominowe wykonane są z metali odpornych na wysokie temperatury. Asortyment sklepu internetowego jest wyraźnie dostosowany do wymagań klienta, dlatego oferujemy jednocześnie rury kominowe jednościenne o szerokości wewnętrznej 150mm oraz dwuścienne kominy ze stali nierdzewnej o średnicach 130mm, 150mm, 180mm lub 200mm. Wszystkie nasze elementy wyposażone są w system twist-lock, który działa jak „zakrętka” i ułatwia połączenie wszystkich części komina.

Nie trzeba dodawać, że nasze produkty podlegają wszystkim wytycznym krajowym i posiadają specjalistyczne certyfikaty. Spełniają one zatem normy ISO 9001: 2008 i posiadają certyfikat CE. Ponadto, w naszej ofercie posiadamy kominy do mniejszych zakładów przemysłowych oraz kominków, czy też pieców domowych.

KOMPETENTNA OBSŁUGA

Jako doświadczony producent kominów ze stali nierdzewnej i przewodów kominowych, uważamy się również za kompetentnych dostawców usług i konsultantów. Nasi klienci często zlecają nam całkowite zaplanowanie komina. Z nami otrzymują Państwo wszystko z jednego źródła. Wspieramy Państwa wiedzą, także w przypadku montażu pojedynczych elementów kominowych. Bez względu na to czy chodzi o produkcję czy doradztwo, oba te działania są przez nas wykonywane sprawnie i profesjonalnie. Szukamy rozwiązań indywidualnie dostosowanych do Państwa potrzeb. Skontaktuj się z nami i poinformuj nas o swoich życzeniach i pomysłach, abyśmy mogli stworzyć osobistą ofertę, która będzie Państwu odpowiadała po względem ceny, profesjonalizmu i terminowości w realizacji.

PODSUMOWANIE

Dzięki naszemu nowemu centrum logistycznemu w Bremie, a także globalnej sieci logistycznej, możemy szybko i bezpośrednio reagować na życzenia naszych klientów. Nie trzeba podkreślać, że wszystko to łączy się z najwyższej jakości planowaniem i realizacją.

Podsumowując, naszym klientom na całym świecie oferujemy ekskluzywne i dostosowane do ich potrzeb rozwiązania oraz serwis. Skontaktuj się z nami - czekamy!